RU UA
Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт  Закладки  Порівняння  Оформити замовлення
 Мої налаштування
RU UA
09: 00 - 20: 00
0

У кошику пусто!

Як вибрати свердловинний насос для води?

Як вибрати свердловинний насос для води?

2021-01-13 10:23:34   0   321

Ця стаття дозволить читачеві розібратися в тому, як вибрати насос свердловин для води. Також допоможе розібратися в технічних характеристиках пристрою, які визначають при виборі.

Свердловини насос є простим агрегатом. Його монтаж потрібний для подачі води в будинок, якщо він розташований неподалік глибинного джерела. Таким чином, мешканці заміської нерухомості можуть забезпечити себе постійним потоком води, не підключаючись до міського водопостачання.

Щоб здійснити правильний вибір на користь якісного та відповідного агрегату, потрібно визначити приблизну витрату води. Важливим фактором також є відстань, на яку здійснюватиметься подача. Має сенс звернути увагу на технічні характеристики свердловини чи колодязя.

Як основні критерії експерти виділяють ряд факторів для занурювального насоса:

  1. Продуктивність устрою глибинного характеру;
  2. Висота напору води, на яку здійснюватиметься подача;
  3. Реальні технічні показники продуктивності джерела води.

Головне пам'ятати, що вибір здійснюється лише після буріння свердловини. Параметри джерела подачі глибинної води є основними. Вони зазвичай вказуються у техпаспорті. Цей документ видається компанією, яка проводить буріння свердловини.

Як основні характеристики виділяється кілька параметрів:

  • Продуктивність свердловини, скільки можна отримати кубометрів води за годину;
  • Постійний рівень води під час відкачування;
  • глибина пристрою;
  • рівень води, який встановлюється при непрацюючому насосі;
  • Внутрішній розмір свердловини у діаметрі.

Для більш детального розуміння особливостей технічних характеристик розглянемо кожен параметр окремо.

Продуктивність бурової установки

Дебіт колодязя як джерела води є важливим параметром. Важливо, що він збігався із показником глибинної установки. За наявності різниці насос просто осушить свердловину повністю. Якщо пристрій без сухого ходу, він перегріється, що негативно вплине на його працездатність. Коли дебіт свердловини є незадовільним, для додавання кубометрів використовується накопичувальна ємність. Її об'єм підбирається в індивідуальному режимі.

Рівень води у статичному стані – вимірюється у метрах

Щоб обчислити цей показник потрібно зробити саморобний пристрій. Воно складається з грузила, волосіні та рулетки. Для створення пристрою вантаж потрібно прив'язати до волосіні, встановленої на рулетці. Його опускають у свердловину до сплеску води. Це означає, що він торкнувся дзеркала води. Глибина, на яку опустився вантаж, вимірюється в метрах. Параметр потрібний для встановлення глибини, на яку здійснюється монтаж свердловинного насоса.

Динамічний стан води – потрібен рівень

У цьому випадку насос повинен знаходитись у працюючому стані. Важливо знати глибину, яку потрібно занурювати пристрій. Головне розуміти, що в процесі роботи агрегат не повинен викачувати воду. Його робота здійснюється тільки за повного занурення в рідину. Інакше пристрій перегорає. Важливо пам'ятати, що рівень води залежить від пори року. Також є мінімальний параметр – це облік глибини, де тримається рідина протягом усього року.

Розмір свердловини у глибину

Для визначення цієї характеристики використовується також грузило прив'язане до волосіні. Воно опускається на дно колодязя до провисання волосіні. Так можна виміряти глибину свердловини. Від неї залежить вибір насоса, саме яким напором він повинен мати при подачі води.

Внутрішній розмір джерела води у діаметрі

Для цього використовується рулетка чи лінійка. Важливо пам'ятати, що вибір насоса визначається за внутрішнім діаметром. Пристрій має бути на два або три сантиметри менше, ніж сама криниця. Ця різниця потрібна для вільного монтажу агрегату. Виробник пропонує оптимальні варіанти – це 75, 96 чи 110 міліметрів.

Визначення відстані від нерухомості до колодязя

Показник потрібний для визначення рівня опору, який долає насос у процесі роботи та доставки води до заміської нерухомості. Потрібно пам'ятати, що відстань дорівнює десяти метрів по горизонталі дорівнює 1 м у вертикальному положенні. Монтаж агрегату гідроакумулятора потребує додавання до 30 метрів.

Витрати води

Важливий показник, визначення якого здійснюється на підставі кількості точок водозабору та осіб, що проживають. Потрібно пам'ятати і про додаткові точки, що використовуються для забезпечення водою лазні або сауни, а також поливу ділянки.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!