2020-06-30 12:32:47
0
395
Заняття сільським господарством приноситиме не лише втому, а й задоволення, якщо мінімізувати ручну працю, за рахунок автоматичних агрегатів. У цьому сенсі зернодробилка допоможе подрібнити корм тваринам та заощадити час.
Навіщо потрібна зернодробилка?
Цей агрегат просто необхідний для приватних господарств та фермерів, які займаються розведенням птиці та тварин. За допомогою зернодробилки можна, можливо:
- Подрібніть різні види зернових культур для приготування комбікорму. Давно доведено, що цілі насіння менш ефективні і гірше засвоюються, ніж перероблені на зернодробилці.
- Скоротити час на приготування кормів та кормових сумішей для тварин.
- Отримати однорідну фракцію кормів, чого не можна досягти вручну.
Для цих цілей використовують зернодробилки різного виду та принципу роботи. Виникає логічне питання: що потрібно знати, щоб правильно вибрати агрегат?
Яку зернодробилку вибрати?
Щоб правильно зорієнтуватися, як вибрати зернодробилку, потрібно чітко знати таку інформацію:
- Який обсяг зерна передбачається переробляти щодня? Від цього залежить вибір потужності та продуктивності агрегату. Чим більше зерна потрібно подрібнити, тим більше показники потужності зернодробилки;
- Який тип зерна? Для твердих сортів потрібен один тип подрібнення кормів, а еластичних зовсім інший;
- Чи є потреба у переробці рослинних останків? У разі ствердної відповіді агрегат комплектується спеціальними пристосуваннями для корморізки.
Володіючи такою інформацією, можна отримати вичерпну консультацію у фахівців, які займаються продажем зернодробилок.
Які види зернодробилок бувають?
Відповідно до типу дробального механізму виділяють такі різновиди зернодробилок:
- вальцеві. За рахунок обертання валець здійснюється процес перемелювання зерна та інших культур. Краще працюють, коли матеріал вологий;
- Дискові. Спеціальні ножі приєднуються до валу за допомогою дисків;
- Барабанні. Зерно подрібнюється ножами, закріпленими на валі, що обертається;
- Роторні. Подрібнювана суміш ударяється об стінки бункера до повної переробки.
При виборі зернодробилок також потрібно звертати увагу на стійкість конструкції, товщину металу, рівномірність та якісність фарбування. Можна купити й імпортний агрегат, але варто пам'ятати, що ціна комплектуючих буде вищою.