RU UA
Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт  Закладки  Порівняння  Оформити замовлення
 Мої налаштування
RU UA
09: 00 - 20: 00
0

У кошику пусто!

Який гідроакумулятор вибрати?

Який гідроакумулятор вибрати?

2020-10-06 11:31:35   0   505

Який гідроакумулятор для води вибрати?

Гідроакумулятор: види та призначення

Гідравлічний акумулятор - Конструктивний елемент автономної схеми водопостачання. Акумулятор складається з порожнистої ємності певного об'єму, в якій розміщена спеціальна гумова мембрана грушоподібної конфігурації. За допомогою фланцевого з'єднання мембрана з'єднана з корпусом акумулятора. При цьому простір між корпусною частиною та мембраною заповнено повітряною масою. З метою можливості підключення акумулятора до системи у ньому передбачено різьбовий вхід.

Повітря в даному агрегаті під тиском рівень якого становить близько 1.5-2 бар. Це дає можливість пристрою витримувати тиск, який є у системі водопроводу. Основними функціональними та експлуатаційними завданнями гідробака виступають: пом'якшення гідравлічних ударів у системі, що дозволяє продовжити термін служби водопровідної схеми, забезпечення нормального рівня тиску у схемі. Завдяки цій якості гідравлічні акумулятори експлуатуються не тільки при облаштуванні приватних, але й промислових схем водопостачання. Гідравлічні акумулятори розрізняються за обсягом ємності, рівнем робочого тиску, призначенням та вартістю. Придбати побутовий та промисловий акумулятор для системи водопостачання можливо у нашій компанії за доступною ціною та з доставкою.

Принцип функціонування гідравлічного акумулятора

Подача води в бак регулюється за допомогою спеціального пристрою, а саме реле тиску. Ця конструктивна частина відповідає за нормальне функціонування насосної станції. Акумулятор, як частина схеми водопостачання, має наступний принцип дії:

  • Вода із системи надходить у еластичну, гумову мембрану, що призводить до її розширення;
  • Далі здійснюється стиск повітря і як наслідок - збільшення рівня тиску;
  • При досягненні потрібного рівня тиску у схемі реле відключає подачу електричної енергії, що призводить до припинення функціонування насосної станції;
  • Поступово рівень води в мембрані знижується, що призводить до зниження рівня тиску в баку і при досягненні заданого власником значень реле відновлює подачу електроенергії і агрегат починає працювати знову.

Завдяки такому підходу апарат накопичує в собі певну кількість води, об'єм якої залежить від розміру ємності бака.

Вибір гідробака для приватного використання повинен здійснюватися, виходячи з кількості споживачів та рівня тиску в системі.

Слід зазначити, що функціонування гідравлічного бака багато в чому залежить від віддаленості від насосного обладнання системи водопостачання. Чим менша відстань між ними, тим більша ефективність роботи акумулятора. Монтаж гідравлічного бака є обов'язковою умовою для нормальної та довговічної експлуатації системи водопостачання. Даний агрегат виконує цілу низку корисних опцій:

  • Запобігає можливості надто частого включення насосного обладнання;
  • Підтримує нормальний рівень тиску у всій системі;
  • Накопичує певний запас води;
  • У періоди найбільшого споживання води запобігає можливості виникнення неполадок у роботі схеми;
  • Забезпечує необхідний рівень тиску, коли насосна станція вимкнена.

Монтаж гідравлічного бака проводиться під час експлуатації або під час облаштування системи водопостачання для приватного сектора або промислового об'єкта. Наші фахівці допоможуть з вибором та монтажем даного обладнання. При цьому можливе встановлення обладнання як від вітчизняного, так і від зарубіжного виробника.

Типи гідроакумуляторів за методом встановлення

Гідравлічні баки для систем водопостачання представлені в широкому асортименті. Вони різняться між собою, як за призначенням, технічними характеристиками, так і за ціною. Насамперед вони поділяються на два види залежно від методу монтажу: вертикальні та горизонтальні. Обидва види агрегатів своїми конструктивними особливостями, що дозволяють виконати видалення повітряних пробок, що накопичилися. Їхня періодична поява пов'язана з тим, що вода містить у собі певну кількість повітря, через що в баку періодично виникають так звані «повітряні пробки», які вимагають видалення.

Така проблема переважно трапляється при експлуатації акумуляторів ємністю від 100 літрів. Тому в таких агрегатах передбачено систему для виведення повітря.

Вертикальні модифікації накопичують повітря, як правило, у верхній частині, завдяки чому його можна вивести через спеціальний клапан.

У горизонтальних установках видалення повітряних мас, що накопичилися, можливе в спеціально відведеному місці системи водопостачання, яке складається з каналізаційного зливу, кульової установки і газовідвідного ніпелю.

В цілому обслуговування гідроакумулятора не вимагає надто великих тимчасових та грошових витрат, але лише за умови його коректного монтажу.

Як вибрати гідроакумулятор для води?

Головні нюанси вибору гідроакумулятора для води

При купівлі гідроакумулятора необхідно врахувати кількість споживачів у конкретному об'єкті, обсяг споживаної води для пиття, приготування їжі, прання тощо за одну добу, рівня тиску в системі.

При купівлі такого обладнання виникає логічне питання: який акумулятор вибрати? Тут все залежить від цілей його використання та необхідних технічних параметрів. При підборі слід звернути увагу на такі технічні якості обладнання:

  • Матеріал виготовлення корпусної частини;
  • Якість та тип, встановленої мембрани;
  • Максимальний рівень робочого тиску;
  • Країна виробник;
  • Функціональні та опціональні можливості;
  • Призначення;
  • Тип установки;
  • Об'єм бака;
  • Термін гарантії, що надається виробником.

Купити гідравлічну акумуляторну установку для системи водопостачання у Харкові з доставкою по Україні можливо у нашому магазині насосного обладнання - «Topnasos». Для замовлення продукції зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (063) 358 06 71 або ж відвідайте веб-сторінку нашого сайту. Також можливе монтаж обладнання. На всі групи товарів є сертифікати якості та гарантія від виробника.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!