RU UA
Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт  Закладки  Порівняння  Оформити замовлення
 Мої налаштування
RU UA
09: 00 - 20: 00
0

У кошику пусто!

Різновиди фекальних та каналізаційних насосів

Різновиди фекальних та каналізаційних насосів

2020-10-07 12:31:48   0   663
Види фекальних та каналізаційних насосів

Основні види каналізаційних та фекальних насосів

Крім колодязних насосів та модифікацій для свердловин також існує обладнання для перекачування стічних вод, побутового, фекального та промислового походження. Такі агрегати відрізняються можливістю перекачування рідинних мас з високим рівнем вмісту органічних, волокнистих домішок, а також різних завислих частинок. При цьому вони не повинні містити активних хімічних речовин з температурою не вище 35 градусів для занурювальних та не більше 90 градусів за Цельсієм для поверхневих.

Сьогодні існують різні різновиди фекальних та каналізаційних насосів, які різняться між собою за призначенням, технічними характеристиками та методом монтажу.

За способом монтажу вони бувають заглибними (глибинними) або поверхневими. Вибір залежить від глибини занурення та інших параметрів. Глибинні повністю занурюються в рідину і запускаються за допомогою силового агрегату, що охолоджується, рідиною, що перекачується.

У свою чергу, каналізаційні модифікації експлуатуються для перекачування рідини з меншим вмістом домішок і частинок у порівнянні з фекальними.

Занурювальні насосні станції з метою запобігання можливості намотування на основні вузли волокнистих домішок оснащуються спеціальними інструментами. Також вони можуть монтуватись окремо від насоса перед робочим колесом такого пристрою.

Розшифровка маркування фекальних та каналізаційних насосів

Кожен каналізаційний насос має своє маркування, яке позначає назву та призначення конкретного обладнання. Наприклад,

  • ЦМК - це відцентровий моноблочний каналізаційний насос, який здатний перекачувати рідини, в яких містяться тверді частинки діаметрів у межах 20 мм;
  • ЦМФ - відцентровий моноблочний фекальний насос, здатний качати рідину з домішкою твердого сміття, яке має частинки діаметром до 35мм

Експлуатаційні умови можна прочитати в інструкції, яка є для кожної модифікації каналізаційного або фекального насоса.

В даний час особливим попитом користуються моделі зарубіжного виробництва, які відрізняються більшою продуктивністю та здатністю перекачувати рідини з великою кількістю твердих частинок та волокнистих домішок. Це досягається за рахунок високої якості збирання, конструкційних особливостей. Що, звичайно ж, відбивається і на вартості обладнання.

Насоси-подрібнювачі - гарне рішення для приватного використання, якщо в приватному об'єкті не передбачено каналізаційний самоплив або стояк розташований занадто далеко від пральні, душової кімнати або сантехнічного вузла. Такі пристрої можуть комплектуватися різальними елементами для подрібнення відходів і відкачувати рідину з кількох точок при віддаленості горизонталлю до 100м і по вертикалі до 10м.  

Фекальні поверхневі насоси експлуатуються в каналізаційних схемах промислового призначення. Вони поділяються на великі групи: сточно-масные (СМ), сточно-динамические. Головною конструктивною відмінністю є система роботи робочого колеса станцій.

  • СМ - закриті, оснащені одним щаблем, консольного, відцентрового типу, з проточною частиною, виконаною з чавуну;
  • СМС – відкриті, оснащені одним щаблем, горизонтального, відцентрового типу, з вихровим колесом, мають можливість виконання ремонтних робіт без розбирання труб;
  • СД, СДВ – установки закритого типу, оснащені одним щаблем, горизонтальні та вертикальні.

Варіанти маркування та розшифрування фекальних та каналізаційних насосів

  • СМ80-50-200/4 - сточно-масний насос, оснащений всмоктувальним патрубком діаметром 80мм, напірним 50мм і робочим колесом, розміром діаметром 200мм. Їхня продуктивність варіюється в межах 25-800 кубічних метрів;
  • СД800/32 - це насос сточно-динамічний, з високим рівнем продуктивності в межах 800 кубічних метрів на годину, напором - 32 метри водяного стовпа. ЦД наоси мають продуктивність залежно від модифікації не більше 16 -800 кубічних метрів на годину.

Вибір фекальних та каналізаційних насосів побутового та промислового призначення необхідно здійснювати з урахуванням таких характеристик: призначення приладу, глибина занурення, технічних та експлуатаційних параметрів та інших факторів. При цьому вартість таких пристроїв залежить від країни-виробника, бренду, призначення, умов експлуатації, конструкції.

Придбати фекальний або каналізаційний насос у Харкові з доставкою по Україні можливо в нашій компанії - «Topnasos». Ми пропонуємо широкий асортимент пристроїв для використання в каналізаційних схемах, колодязях, свердловинах та інших штучних водоймах. Для замовлення продукції відвідайте сайт або заповніть онлайн-заявку. На всю продукцію надаються сертифікати та гарантія.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!